Zima dla osób z własnym koniem

ZIMA 2019

Treningi sportowe dla osób posiadających własne konie na minimum poziomie srebrnej odznaki.  

w

FOLWARKU KONNYM WIKTOROWO

Miejsce:  Wiktorowo 8 . gm. Nasielsk woj. mazowieckie  55 km od Warszawy - kierunek Gdańsk

www.konie-wiktorowo.pl ; Facebook – Folwark Konny Wiktorowo

 

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na zimowe  szkolenia jeździeckie. Organizujemy turnusy 7 dniowe dla uczestników o różnym stopniu umiejętności jeździeckich w terminach:

I turnus  –  7 dni, od 26.01.2019 (sobota 17.00 ) - 02.02.2019. (sobota 10.00 )- cena 1200zł (w przypadku 2 koni dla jednego zawodnika cena 1700zł)

 

II turnus  – 7 dni, od 04.02.2019 (poniedziałek 10.00 ) -10.02.2019 (niedziela 10.00 ) – cena 1200zł (w przypadku 2 koni dla jednego  zawodnika cena 1700zł)

Treningi prowadzi Jan Ratajczak

 

CENA DLA PENSJONARIUSZY W TRENINGU 700zł

Możliwość łączenia turnusów. Dodatkowa doba 70 zł (dzień bez zajęć jeździeckich).

Możliwość przyjazdu z własnym koniem , możemy pomóc w transporcie.

 

Na uczestników czekają pokoje gościnne z łazienkami, domowe posiłki, miła ,wykwalifikowana i profesjonalnie podchodząca do treningu  kadra instruktorska gwarantujemy przygotowanie do odznak jeździeckich i startów w zawodach jak również nauka początkujących oraz wspaniałą jeździecką atmosferę.
Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu podobnych szkoleń, więc każdy będzie mógł poprawić u nas swoje umiejętności jeździeckie.

Na jeden turnus  przyjmujemy najwyżej do 15 uczestników. Na czas trwania treningów jeździeckich obozowicze zostaną podzieleni na grupy w zależności od umiejętności i predyspozycji jeździeckich.

W przewidywanym planie dnia jazdy szkoleniowe, zajęcia teoretyczna / zajęcia z woltyżerki oraz prace stajenne (karmienie koni, ścielenie, zamiatanie, pielęgnacja koni)

Wiek uczestników od 9 lat.

Ośrodek dysponuje dużą stajnią i  dwoma krytymi ujeżdżalniami z podłożem kwarcowym.

Uczestnicy sami przygotowują konie do jazdy pod nadzorem opiekuna.
Podczas obozu nasi uczestnicy uczą się również pracy z końmi z ziemi (lonżowanie, wyprowadzanie, sprowdzanie z padoków), oraz zgłębiają teoretycznie tajniki jeździectwa ( preferujemy wykłady z teorii, wyświetlanie filmów szkoleniowych, zdobywanie wiedzy za pośrednictwem Internetu, do którego mamy stały dostęp, wspólne dyskusje o tematyce jeździeckiej).

W czasie wolnym organizujemy ogniska, a wieczorem ciekawe projekcje filmowe.

 

Cena obejmuje:

Noclegi i całodzienne wyżywienie oraz wszystkie wyżej opisane atrakcje

Możliwość wystawienia faktury

Ubezpieczenie - we własnym zakresie

 

Zgłoszenieuczestnictwa jest przysłanie karty zgłoszeniowej oraz potwierdzenie wpłaty zaliczki 700zł równocześnie (przed wysłaniem zgłoszenia, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny czy są wolne miejsca)           501 933 086. Reszta wpłaty do 20.01.19

 

Ograniczona liczba miejsc (max 15osób na turnus) . W przypadku rezygnacji zwrot 50% wpłaty, a w przypadku nie zebrania się grupy (minimum 5 osób) zwrot całej wpłaty.

 

Nr. Konta 70 1020 1592 0000 2902 0293 6698

Zgłoszenia do 31.12.2018r

Zgłoszenie w formie wypełnionego formularza uczestnictwa na stronie www.konie-wiktorowo.pl   prosimy odesłać  na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje 501933086  ; www.konie-wiktorowo.pl

Podczas trwania obozu na stołówce będzie czynny mini sklepik z napojami i słodkościami

 

INFORMACJA DODATKOWA

 

EGZAMIN NA ODZNAKĘ PZJ

Po każdym zakończonym turnusie przewidujemy egzaminy na odznaki PZJ .

Lub przejazdy szkoleniowe oceniane przez komisję sędziowską dla TYCH KTÓRZY jeszcze nie czują się na siłach podejść do egzaminu ale chcą sprawdzić swoje umiejętności

 

Koszt egzaminu - 140 zł

Przejazdy treningowe – część  ujeżdżeniowa 50 zł ,  część skokowa  50 zł

Wynajęcie dla potrzeb egzaminu lub przejazdu treningowego  konia klubowego :

- część ujeżdżeniowa -  50 zł , część skokowa  - 50 zł

 

Podczas trwania obozu istnieje możliwość dokupienia dodatkowych indywidualnych jazd szkoleniowych przygotowujących do egzaminu   

Copyright: Projekt i wykonanie: Platforma:
WZHK Warszawa ABG Joomla!®